Fotograf Międzyzdroje

Tegoroczne wakacje różnią się od lat minionych, turyści unikają dużych skupisk ludności. W tym roku hitem jest profesjonalna sesja zdjęciowa na plaży Międzyzdroje, jako oryginalna pamiątka z wakacji.

Obostrzenia epidemiologiczne ciągle nie pozwalają w pełni cieszyć się wakacjami. Już przed sezonem przy molo pojawiły się wyznaczone boksy dla plażowiczów, ale kto by chciał z nich korzystać. Za to więcej plażowiczów pojawia się z dala od plaży miejskiej. W Międzyzdrojach szczególnie w kierunku zachodnim łatwo dojechać na odleglejsze plaże. Plaża wschodnia w Międzyzdrojach to już konieczność dłuższego spaceru, za to sceneria bardziej malownicza.

Oryginalna pamiątka znad morza

Nie samą plażą człowiek jednak żyje. Oprócz jedzenia, trzeba jakoś spędzać czas. Nie ma co liczyć na masowe atrakcje, stąd tak duża popularność indywidualnych rozrywek. Prawdziwym przebojem tegorocznego lata jest sesja fotograficzna na plaży. Zainteresowanie jest bardzo duże i rezerwacji terminu trzeba dokonywać z kilkudniowym wyprzedzeniem. Sesje rodzinne i sesje dla par to najczęstsze zamówienia. Dalej jest kobieca sesja na plaży w stylu glamour i beauty. Mimo, że na zdjęcia trzeba czekać kilka dni to chętnych nie brakuje.

Skąd taka popularność sesji na plaży?

Z jednej strony mamy dość tandetnej chińszczyzny, wypełniającej stoiska z pamiątkami. Nie potrzebujemy 10 kubka ze zdjęciem, albo magnesu na lodówkę. Przykładamy większą wagę do oryginalności. Druga rzecz to rozwój mediów społecznościowych i chęć „fejmu”. Zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej przypominają bardziej zdjęcia gwiazd z kolorowych magazynów, niż robione selfie, nawet najlepszym telefonem. Dodatkowo dzisiaj ceny nie są wygórowane, i dostępne na każdą kieszeń.

Jak znaleźć fotografa, który wykona sesję w Międzyzdrojach

Na plaży w Międzyzdrojach często można spotkać fotografów działających w ramach grupy draftPRO. Praktycznie codziennie wykonują sesje na plaży w Międzyzdrojach. Można podejść i zapytać, albo kontakt znaleźć na stronie draftPRO.pl Druga opcja to szukać fotografa w internecie, ale zapewne będzie trzeba pokryć koszty dojazdu.