Majówka w Międzyzdrojach

Majówka Międzyzdroje.

Długi Majowy weekend w Międzyzdrojach to świetny pomysł. Będzie się działo! Majówka w Międzyzdrojach 2020, zobacz program: koncerty i imprezy.

Tegoroczna Majówka w Międzyzdrojach będzie wyjątkowo krótka, gdyż potrwa zaledwie 3 dni. Wszystkiemu jest winny kalendarz, gdyż 1 maja wypada w piątek, a 3 to niedziela, za którą można odebrać jeden dzień wolnego. To niewielkie pocieszenie w porównaniu z minionymi latami, gdy majówka trwała nawet tydzień.

 

Majówka w Międzyzdrojach 2020

Majowy weekend nad morzem, co Wy na to? Pogoda nad morzem od kliku lat przyzwyczaja nas do letniej aury w pierwszy majowy weekend. Dlatego pobyt nad morzem w maju zyskuje na popularności. Najczęściej chodzi o weekend w Międzyzdrojach, ale coraz więcej osób planuje tydzień w Międzyzdrojach w maju.

 

Koncerty w Międzyzdrojach na majówkę

Koncerty w majowy długi weekend odbędą się w miejscu do tego stworzonym, jaki jest Amfiteatr w Międzyzdrojach. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki, jednak jeszcze nie podano konkretów.  W ubiegłym roku wystąpił m.in. zespół Big Cyc. Oprócz koncertów można skorzystać z innych atrakcji w Międzyzdrojach i okolicy. Część obiektów noclegowych przygotowuje specjalne pakiety pobytowe. Również gastronomia szykuje specjalną ofertę.

Majowy weekend w Międzyzdrojach na plaży.
Plaża w Międzyzdrojach w maju: jedni spacerują, inni się opalają. Dla każdego coś dobrego.

Majowych weekend w Międzyzdrojach – program

Tegoroczna majówka w Międzyzdrojach rozpocznie się w piątek. Obecnie jeszcze nie podano programu majówki, gdy tylko to nastąpi opublikujemy szczegółowy program Majówki w Międzyzdrojach. Z pewnością pierwsze atrakcje będą dostępne już w piątek 1-go Maja.  Wiadomo również, że będą otwarte nocne lokale, więc można wybrać się na dyskotekę.

Noclegi w Międzyzdrojach na weekend w maju

Noclegi w Międzyzdrojach w maju są tańsze niż w sezonie, ale gdy będziecie szukać pokoje w Międzyzdrojach już na miejscu, ceny mogą Was zaskoczyć. Pokoje nad morzem w maju najlepiej rezerwować kilkanaście dni wcześniej, bo później może być już ciężko ze znalezieniem czegoś interesującego. Warto rozważyć wynajem apartamentu, których ostatnio w Międzyzdrojach powstało bardzo dużo i muszą walczyć ceną. Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki noclegów nad morzem.

Międzyzdroje majówka - spacer plażą
Klify w Międzyzdrojach w maju. Spacer plażą to jedna z ulubionych atrakcji na majówkę w Międzyzdrojach.

Atrakcje w Międzyzdrojach w majowy weekend

Atrakcje w Międzyzdrojach na majówkę to nie tylko wspomniane koncerty. W maju już większość atrakcji turystycznych w Międzyzdrojach jest otwarta, więc można z nich korzystać.  Na szczęście duża część z nich jest darmowa. Majowe weekendy są już ciepłe, więc można spacerować do woli, a kto wie może pogoda w Międzyzdrojach będzie typowo letnia. Gdzie w Międzyzdrojach iść na spacer? Pierwsze, co przychodzi  to plaża, jeżeli pójdziecie w stronę wschodnią, to będziecie szli wzdłuż stromych klifów. Na zachód od mola występuje z kolei łagodna wydma piaszczysta. Mniej zaprawieni w marszu mogą spacerować promenadą, szczególnie jej nową częścią, na zachód od mola.