Atrakcje Międzyzdroje

Zobacz najciekawsze atrakcje w Międzyzdrojach. Atrakcje Międzyzdroje i okolica – zestawienie ciekawych miejsc w Międzyzdrojach, które warto zobaczyć.

Atrakcje Międzyzdroje

Plaża Międzyzdroje

Plaża w Międzyzdrojach jest jedną z najpopularniejszych na polskim wybrzeżu. Szczególnie lubiana jest plaża zachodnia, która nie jest tak zatłoczona. Dodatkowo w okolicach Lubiewa jest plaża dla naturystów. Obie plaże, wschodnią i zachodnią oddziela międzyzdrojskie molo.

Molo Międzyzdroje

Molo w Międzyzdrojach jest wykonane z betonu, przez co to solidna konstrukcja, gotowa oprzeć się morskim falom. Dodatkowo na końcu mola wybudowany został specjalny pomost, do którego przybijają statki wycieczkowe.

Promenada Międzyzdroje

Promenada w Międzyzdrojach skupia życie rozrywkowo-gastronomiczne miasta. Z drugiej strony promenada w Międzyzdrojach jest zwykle najbardziej zatłoczonym punktem Międzyzdrojów. Najciekawiej jest tu poza sezonem, w maju, czerwcu, czy we wrześniu.

Aleja Gwiazd Międzyzdroje

Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach jest chyba najbardziej znanym punktem miasta i nierozerwalnie związana z Festiwalem Gwiazd w Międzyzdrojach. Tutaj najbardziej znani artyści od ponad dwudziestu lat zostawiają odlane w mosiądzu odciski dłoni.

Baza rybaków Międzyzdroje

Dawniej w Międzyzdrojach żyło wielu rybaków, którzy każdego ranka wypływali swoimi łodziami z plaży w morze. Dzisiaj została ich tylko garstka, a bazę rybacką bardziej można kojarzyć ze smażalniami i gastronomią, niż rybakami.

Muzeum WPN Międzyzdroje

Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego w Międzyzdrojach to gmach przy głównej drodze. Oprócz wystaw stałych poświęconych faunie i florze wybrzeża Bałtyku można oglądać żywe orły bieliki.

Wystawa figur woskowych Międzyzdroje

Odwrócony Dom Międzyzdroje

Oceanarium Międzyzdroje

Kino 7 D Międzyzdroje

Labirynt luster Międzyzdroje

Bałtycki Park Miniatur Międzyzdroje

Atrakcje w okolicy Międzyzdrojów